ZDJĘCIA

  • Weteran Bazar - Łódź
    Weteran Bazar - Łódź
  • W sklepie - asortyment
    W sklepie - asortyment
  • Umundurowanie wyposażenie
    Umundurowanie wyposażenie

Sklep nasz zajmuje małą powierzchnię, jest tu trochę ciasno, tu otrzymacie wszechstronną pomoc i wiedzę na temat oferowanego towaru, dostaniecie wszystko co jest w dużych sklepach a może i więcej. Posiadamy szeroki asortyment ubiorów od skarpet, spodni, koszul, bluz, kurtek po nakrycia głowy. Ubrać i wyposażyć możemy w całości. Mamy wszystko co potrzebne jest na  biwak, survival, wypady za miasto, do lasu czy na dobra imprezkę. 

Na stronie tej mały pogląd na to czym się zajmujemy, jakim tematom poświęcamy wolny czas związany nie tylko z pracą. Zachęcamy Państwa dorosłych oraz najmłodszych do dobrej zabawy, zapoznania się z możliwościami uczestnictwa w spotkaniach plenerowych, grup strzeleckich ASG i rekonstrukcji historycznej.

W sklepie możemy wyposażyć się we wszystko co potrzebne do dobrej zabawy. Posiadamy asortyment również dla najmłodszych, którym podoba się być "KIMŚ", posiadać mundur i status społeczny jak i poczucie przynależności do elit.

Sporządzimy zamówienie, pomożemy w dobrym wyborze dla każdej osoby,dla której jest ważne aby styl i jakość była priorytetem. Ubierzemy od stóp po głowę każdą osobę, która stawia na jakość. 

Ubierzemy i wyposażymy Ciebie w co trzeba !!! Gwarancja pełnego zadowolenia to nasze motto.