ZDJĘCIA - nie tylko Weteran Bazar

 • Weteran Bazar - Łódź
  Weteran Bazar - Łódź
 • W sklepie - asortyment
  W sklepie - asortyment
 • Umundurowanie wyposażenie
  Umundurowanie wyposażenie
 • Weteran Bazar 2018
  Weteran Bazar 2018
 • nasze stoisko
  nasze stoisko
 • to my
  to my

Sklep nasz zajmuje małą powierzchnię, jest tu trochę ciasno. U nas otrzymacie wszechstronną pomoc i wiedzę na temat oferowanego towaru, dostaniecie wszystko co jest w dużych sklepach a może i więcej. Posiadamy szeroki asortyment ubiorów od skarpet, spodni, koszul, bluz, kurtek po nakrycia głowy i itd. Ubierzemy i wyposażymy, w całości. Mamy wszystko co potrzebne na biwak, survival, wypady za miasto, do lasu czy na dobrą imprezkę. 

Na stronie mały pogląd na to czym się zajmujemy, jakim tematom poświęcamy wolny czas związany nie tylko z pracą. Zachęcamy Państwa dorosłych oraz najmłodszych do dobrej zabawy, zapoznania się z możliwościami uczestnictwa w spotkaniach plenerowych, grup strzeleckich ASG i rekonstrukcji historycznej.

W sklepie możemy wyposażyć się we wszystko co potrzebne do dobrej zabawy. Posiadamy asortyment również dla najmłodszych, którym podoba się być "KIMŚ", posiadać mundur i status społeczny jak i poczucie przynależności do elit.

Sporządzimy zamówienie, pomożemy w dobrym wyborze dla każdej osoby,dla której jest ważne aby styl i jakość była priorytetem. Ubierzemy od stóp po głowę każdą osobę, która stawia na jakość. 

Ubierzemy i wyposażymy Ciebie w co trzeba !!! Gwarancja pełnego zadowolenia to nasze motto.

 

WETERAN BAZAR 2018

 

 W dniu 27 stycznia 2018 roku byliśmy obecni na Weteran Bazarze w Hali EXPO w Łodzi. Nasza Firma promowała produkty Firmy GARSING.

Wśród wielu innych firm i osób wystawiających swoje produkty tylko i wyłącznie posiadaliśmy jedyny w swoim rodzaju towar umundurowanie Firmy GARSING. Stoisk było około tysiąca na całych targach, w hali Expo i na zewnątrz wzdłuż ulicy Skorupki przy starej Hali sportowej. 
Wśród produktów które promowaliśmy znalazły się buty, spodnie, kurtki, bluzy, koszulki, odzież termiczna, poncha, nakrycia głowy, rękawice i inne.

W trakcie trwania imprezy zaszczycili nas swoją obecnością Szefowie firmy GARSING.

Kończąc.... Nasze Towary posiadają wysoką jakość wykonania. Materiały są wykonane ze skóry naturalnej oraz wytrzymałych materiałów na uszkodzenia. Moi drodzy na naszym rynku znajduje się wiele firm z różnymi produktami nie tylko survivalowymi. Tylko nasza firma posiada taki towar i na prawdę jest wart szczególnej uwagi. Jest on stosunkowo tani i dobry.

 

Z A P R A S A M Y !!!