SKARPETY

 • Skarpety wełniane zdjęcie 1
  Skarpety wełniane zdjęcie 1
 • Skarpety letnie koloru zielonego zdjęcie 2
  Skarpety letnie koloru zielonego zdjęcie 2
 • Skarpety wojskowe letnie zdjęcie 3
  Skarpety wojskowe letnie zdjęcie 3
 • zdjęcie 4 -Thermosocks AVIOUTDOOR - art.504
  zdjęcie 4 -Thermosocks AVIOUTDOOR - art.504
 • zdjęcie 5 - Thermonosky - art. 721
  zdjęcie 5 - Thermonosky - art. 721
 • zdjęcie 6 - Thermosocks GARSING - art. 946
  zdjęcie 6 - Thermosocks GARSING - art. 946

W naszej ofercie nie zabrakło skarpet.

Zdjęcie nr. 1 przedstawia skarpety wełniane z domieszką włókien elastycznych, ciepłe i            wygodne w noszeniu na co dzień.

Zdjęcie nr. 2 i 3 przedstawia skarpety bawełniane z domieszką włókien elastycznych, są to skarpety letnie, wygodne i przewiewne.

Codzienne używanie skarpet  sprawia poczujecie komfortu i wygody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie nr. 4/5/6 Przedstawiamy skarpety Firmy GARSING znanej w świecie firmy produkującej odzież dla służb mundurowych. Skarpety wykonano z dobrych materiałów o bardzo dobrych właściwościach termicznych, ciepłe wygodne i dobrze przylegające do ciała stopy i łydki. Wygodne nie sprawiające kłopotów wytrzymałe na ścieranie (pracę stopy w bucie). Właściwości skarpet zostały docenione przez wojsko i inne służby mundurowe na polu walki w terenie oraz przez grupy survivalowe. Stosowane są przez wędkarzy, leśników. Skarpety nadają się do ciężkiej pracy jak i wycieczki do lasu, w góry, na pustynie czy w lasy i dżungle. Używane są w ekstremalnych warunkach w każdej chwili i potrzebie. Skarpety są tak skonstruowane że nawet jeśli zmokną nie tracą swoich właściwości termicznych. Skarpety te są zrobione z takich materiałów, które nie powodują pocenia stopy ani żadnych podrażnień. Tak są skonstruowane że stopa dobrze przylega do tkaniny jej kształt i wzmocnienia na pięcie dobrze pracują z stopą. Skład skarpet to : nylon, wełna, polibawełna, bawełna. Po praniu nie zmieniają swoich właściwości materiałowych.