KONTAKT z Firmą.

  • Maskotka Firmy AMW - Łódź
    Maskotka Firmy AMW - Łódź
  • AMW Łódź
    AMW Łódź
  • LOGO FIRMY AMW-Łódź
    LOGO FIRMY AMW-Łódź

Firma AMW-Łódź Andrzej Mikulka Wyprzedaże powstała w 2002 roku . Na początku działalności zajmowaliśmy się działaniami ,które były naszym doświadczeniem z poprzednich działalności w ramach spółek  MIDEX oraz LIDEX sp z o. o. gdzie przez 10 lat wyprzedawaliśmy mienie zajęte przez banki i komorników. Będąc we Wrocławiu w ramach wyprzedaży towarów poleasingowych odwiedziliśmy Agencję Mienia Wojskowego i się zaczęło . Codzienne podróże do Wrocławia, Warszawy, Kraśnika, Krakowa i zakupy towarów pochodzących z polskich jednostek wojskowych. Mieliśmy magazyny na Placu Zwycięstwa gdzie codziennie przyjeżdżały TIR-y z zakupionym towarem . Wielu klientów do dzisiaj wspomina to miejsce i asortyment. Po jakimś czasie przenieśliśmy firmę na ul.Rzgowską 180 do pawilonu 5 gdzie do dzisiaj prowadzimy sprzedaż towarów wojskowych zarówno ubrań jak i wyposażenia. Podjęliśmy współpracę z wieloma importerami i producentami odzieży militarnej a także  zuchowej . Posiadamy bardzo bogaty asortyment butów, odzieży, noży sprzętu kwatermistrzowskiego a także wszelkich rodzajów  gadżetów do survivalu.  Bardzo dużym powodzeniem u naszych klientów cieszą się łóżka pracownicze, które w obecnych czasach doskonale sprawdzają się jako niezbędny element zakwaterowania dla dużej rzeszy przemieszczających się za pracą pracowników .

Sporządzimy zamówienie, pomożemy w dobrym wyborze dla każdej osoby,dla której jest ważne aby styl i jakość była priorytetem. Ubierzemy od stóp po głowę każdą osobę, która stawia na jakość. 

Ubierzemy i wyposażymy Ciebie w co trzeba !!! Gwarancja pełnego zadowolenia to nasze motto.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i współpracy z naszym dostawcą Agencją Mienia Wojskowego. Jesteśmy w stanie zaoferować państwu towary z ofertą w/w  Agencji. Uczestniczymy w przetargach i konkursach ofert. Zdjęcia i oferty publikowane na stronie internetowej nie mają charakteru oferty handlowej. Są to zdjęcia poglądowe.

Zapraszamy do naszego sklepu celem zapoznania się z oferowanymi przez nas towarami.

AMW-Łódź Andrzeja Mikulki to jedyna w swoim rodzaju firma oferująca swoim klientom doskonałej jakości towar za nie wielką cenę w stosunku do innych firm oferujących podobny asortyment.

Sklep znajduje się w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 180 ( pawilon 5 ) na wysokości pętli tramwajowej (5, 6, 15, 16) na przeciwko restauracji Mc Donalds.

Jadąc trasą krajową nr 1 ( E 75 ) dojedziemy pod wskazany adres. Sklep mieści się bezpośrednio przy ulicy. Przed sklepem jest mała zatoka dla pojazdów więc zaparkować można.

Jest to jedyny w Łodzi i województwie tak zasobny sklep z wyposażeniem survivalowo militarnym. Każdy może wyposażyć się w rzeczy i przedmioty, które są w ofercie zamieszczonej na stronie internetowej. Mamy również ofertę kierowaną do młodszego pokolenia czyli Zuchów i Harcerzy. Dla tych najmłodszych mamy naprawdę dobry asortyment i w przyzwoitych cenach.

Przyjmujemy (zamówienia indywidualne).

Jakość oferowanych rzeczy oraz sprzętu jest jakościowo bardzo dobra. Dbamy o jakość towaru, obsługę i miłą atmosferę.

Nasze telefony;

TEL:  +48 426453000

FAX:  +48 426453001

GSM: +48 515 154 211

GSM: +48 533 154 211

GSM; +48 733 133 881

mail: office@amw-lodz.com.pl

 

Sklep czynny codziennie:

od poniedziałku do piątku  w godzinach  10 - 18  oraz soboty   10 - 16

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

Ps. Jesteśmy dostępni na każdej imprezie MOTO WETERAN BAZARZE w Łodzi.

 P O Z D R A W I A M Y  !!!