BLUZY KURTKI HELIKON-TEX

 • Bluzy, Kurtki
  Bluzy, Kurtki
 • Kurtka HUSKY
  Kurtka HUSKY
 • Bluza Polar INFANTRY
  Bluza Polar INFANTRY
 • Kurtka JACKAL
  Kurtka JACKAL
 • Kurtka LEVEL7
  Kurtka LEVEL7
 • Kurtka LIBERTY
  Kurtka LIBERTY
 • Kurtka LVL5 TOP
  Kurtka LVL5 TOP
 • Kurtka M65 JACKET
  Kurtka M65 JACKET
 • MARINES SHIRT
  MARINES SHIRT
 • Kamizelka MULAMUTE
  Kamizelka MULAMUTE
 • Kurtka PATRIOT
  Kurtka PATRIOT
 • PCS SHIRT
  PCS SHIRT
 • Kurtka PCS SMOCK
  Kurtka PCS SMOCK
 • Kurtka PCS Smock NR
  Kurtka PCS Smock NR
 • Kurtka PCS Smock PR
  Kurtka PCS Smock PR
 • PONCHO
  PONCHO
 • SFU SHIRT PR
  SFU SHIRT PR
 • Bluza TROOPER
  Bluza TROOPER
 • Bluza TROOPER (kamuflaż)
  Bluza TROOPER (kamuflaż)
 • KAMUFLAŻ stosowany Helikon-Tex
  KAMUFLAŻ stosowany Helikon-Tex
 • ACU SHIRT
  ACU SHIRT
 • Kurtka ALPHA TACTICAL
  Kurtka ALPHA TACTICAL
 • BDU SHIRT CR
  BDU SHIRT CR
 • BDU SHIRT PR
  BDU SHIRT PR
 • Bluza Polar CLASSIC ARMY WIND
  Bluza Polar CLASSIC ARMY WIND
 • Bluza Polar CLASSIC ARMY
  Bluza Polar CLASSIC ARMY
 • Kurtka COUGAR
  Kurtka COUGAR
 • CPU SHIRT CR
  CPU SHIRT CR
 • CPU SHIRT NR
  CPU SHIRT NR
 • CPU SHIRT PR
  CPU SHIRT PR
 • Bluza Polar DEFENDER
  Bluza Polar DEFENDER
 • Kurtka DELTA TACTICAL
  Kurtka DELTA TACTICAL
 • Kurtka ECWCS PARKA (kamuflaż)
  Kurtka ECWCS PARKA (kamuflaż)
 • Kurtka ECWSC PARKA
  Kurtka ECWSC PARKA
 • GHILLIE SUIT
  GHILLIE SUIT
 • Kurtka GUNFIGHTER
  Kurtka GUNFIGHTER
 • SFU SHIRT
  SFU SHIRT
 • Bluza WINDRUNER
  Bluza WINDRUNER

Oferujemy produkty firm Texar, Helikon-Tex, Miltec, Współpracując z renomowaną Firmą Helikon-Tex oferujemy Państwu ciekawy asortyment funkcjonalnej odzieży. W większości posiadamy odzież kontraktową armii Polskiej, Amerykańskiej, Holenderskiej, Niemieckiej, Belgijskiej i Szwajcarskiej.

Na zdjęciach prezentujemy kilka produktów oferowanej odzieży resztę można obejrzeć osobiście w sklepie lub na stronach internetowych.

Wybór jest duży, każdy może zaopatrzyć się w dobre markowe produkty. Materiały z których uszyto odzież jest wysokiej jakości.

 

M 65 - to legendarna kurtka amerykańska z epoki NAM. Używana przez wojsko jak i cywilów od lat 70 ubiegłego wieku. Kurtka M 65 stała się kultową konstrukcją, zbudowaną na podstawie wcześniejszych serii umundurowania o symbolu "M". M 65 cechuje prosty, lekko taliowany krój, Wysoki kołnierz ze stójką oraz oraz zestaw frontalnych kieszeni.  M 65 to wytrzymała i uniwersalna kurtka na trudne warunki pogodowe. W zestawie znajduje się ciepła zimowa podpinka zapinana na guziki. Cechy tego produktu to; kołnierz ze stójką, zapinana za zamek błyskawiczny z listwą termiczną i klapkę, ukrywany kaptur, cztery kieszenie na przedniej części kurtki, pagony naramienne, podpinka izolacyjna, regulacja dołu i talii kurtki.

ACU - Bluza jest elementem składowym munduru ACU zaprojektowanym zgodnie ze specyfikacją US Army. Konstrukcja bluzy ACU stała się przełomem w stereotypowym projektowaniu mundurów. Taliowy krój , zestaw praktycznych skośnych kieszeni i ergonomiczne rękawy czynią z ACU odzież wygodną, świetnie współpracującą z oporządzeniem, nadając się do codziennej służby. Cechy produktu to; kołnierz ze stójką, zapinana na dwukierunkowy zamek błyskawiczny z patką, Velcro na ramionach i piersi dla łatwej personalizacji, skośne kieszenie na piersi z klapkami velcro, skośne kieszenie na ramionach z klapkami velcro, kieszeń na lewym przedramieniu, velcro na rangę, wzmocnienia na łokciach z kieszeniami na miękkie ochraniacze, regulowane rzepem mankiety.

BDU - Battle Dress Uniform to najpopularniejszy mundur polowy na świecie używany przez armię amerykańską przez okres 25 lat do 2005 roku. Ze względu na funkcjonalność i prostotę projektu, mundur BDU został przyjęty jako podstawowe wyposażenie armii innych państw i jest obecny w jednostkach wojskowych do dnia dzisiejszego. Bluza BDU cechuje się dopasowanym lekko luźnym krojem i zestawem pojemnych frontalnych kieszeni zapinanych na ciche łatwe do odpięcia guziki. Cechy to; prosty wywijany kołnierz, zapinana na guziki, cztery kieszenie na przedniej stronie bluzy, wzmocnienia na łokciach, regulowana talia ( guziki ), regulowane mankiety.

CPU - Bluza ta nawiązuje do projektu munduru polskich Sił Zbrojnych  z 2010 roku. Zamek główny został wyposażony w dwa suwaki, aby umożliwić łatwy dostęp do ekwipunku przenoszonego na pasie. Zamki wentylacyjne pod pachami, pozostają w zasięgu reki, nawet jak użytkownik nosi plecak lub kamizelkę taktyczną.  Bluza ta posiada zestaw sześciu kieszeni pozwalających przenieść istotny sprzęt. Kołnierz ze stójką zapobiega otarciom podczas wielogodzinnego noszenia kamizelki i zawieszenia karabinu. Bluza CPU jest dostępna w wielu kamuflażach i kolorach. Cechy; kołnierz podszyty polarem, zapinana na dwukierunkowy zamek błyskawiczny YKK z patką, Velcro na ramionach i piersi dla łatwiejszej personalizacji,suwaki wentylacyjne pod pachami, skośne kieszenie na ramionach z zamkiem, skośne kieszenie na piersi z zamkiem i klapkami Velcro, kieszenie na przedramionach z klapkami Velcro.

PCS - personal Clothing System jest to zestaw odzieży synergicznej  w kamuflażu MP Camo, wykonanym według specyfikacji brytyjskiej armii. Bluza CPS została wyposażona w kołnierz ze stójką, chroniący przed otarciami od karabinu.Płaska i gładka konstrukcja bluzy dobrze współpracuje  z kamizelkami taktycznymi. Autonomiczny dopasowany krój wspomaga ergonomię i nie blokuje ruchów. Bluza została tak zaprojektowana aby była wytrzymała, wzmocniono poszczególne elementy dla zwiększonej wytrzymałości polowej. Zalety bluzy PCS to; mandaryński kołnierz ze stójką, zapinana na zamek błyskawiczny z patką, Velcro na ramionach dla łatwej personalizacji, skośne kieszenie na ramionach z klapami Velcro, płaskie napoleońskie kieszenie na piersi z wewnętrznymi przegrodami, kieszenie na przedramionach, pagon na piersi,wzmocnienia na łokciach, regulowane mankiety (guziki kanadyjskie).

SFU NEXT - to nowy projekt oparty na wzorze SFU, łączący tradycyjny krój z praktycznymi nowoczesnymi rozwiązaniami. Uwzględniono tu klasyczny kołnierz, zapięcia na guziki, 6 kieszeni zapinanych na klapy Velcro chroniących przenoszony sprzęt przed brudem i wodą. Są to główne cechy bluzy SFU NEXT. Wzmocnione artykułowane łokcie  z miejscem na miękkie wkłady, chronią przedramiona użytkownika podczas strzelania w pozycji leżącej, czy też podczas czołgania się. Bluza SFU NEXT to doskonałe rozwiązanie dla wszelkich grup służb mundurowych. Cechami tego produktu są; klasyczny kołnierz, zapięcia na guziki, Velcro na ramionach i piersi dla łatwej personalizacji,skośne kieszenie na piersi z klapkami Velcro, kieszenie u dołu kurtki z klapami Velcro, IFF Velcro, wzmocnienia na kolanach i łokciach z kieszeniami na miękkie ochraniacze, regulowana talia (guziki), regulowane mankiety.

CPS PARKA - Personal Clothing System Smock został stworzony według projektu klasycznej kurtki armii brytyjskiej, czyli projektu, który sprawdza się od lat. Kurtka jest wyposażona w dziesięć pojemnych kieszeni pozwalających przenosić dużą ilość amunicji i ekwipunku. Podwójna warstwa materiału zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem. Dwie kieszenie u dołu kurtki podszyte są polarem, by zapewnić komfort zmarzniętym dłoniom. Kaptur jest regulowany i na tyle duży, że pomieści hełm balistyczny. Obszerny krój smocka z możliwością dopasowania pozwala na wygodne użycie warstw ocieplających. Kurtka sprawdzi się doskonale podczas działań bojowych, cywilnych wycieczek, czy nawet podczas ciężkich prac wokół domu. Cechy produktu; dwukierunkowy zamek główny z listwą termiczną i patką, kompatybilny z hełmami odpinany regulowany usztywniany i ukrywany w kołnierzu kaptur, suwaki wentylacyjne pod pachami, guziki kanadyjskie, podszycie siatką na ramionach i klatce piersiowej, cztery kieszenie na klatce piersiowej (dwie zapinane na suwak, dwie na guzik), dwie kieszenie zapinane na guzik u dołu kurtki, dwie skośne kieszenie na ramionach zapinane na rzep, dwie obszerne kieszenie ocieplone polarem, panel velcro na ramionach dla łatwej personalizacji, pagon na piersi, elastyczna regulacja dołu i talii kurtki, regulowane rzepem mankiety.

SFU - Bluza SFU (Special Forces Uniform), firmy Helikon, charakteryzuje się starannym wykonaniem i wytrzymałością dobrego i wytrzymałego materiału, nowoczesnym krojem i znakomitą funkcjonalnością. Posiada sześć kieszeni zapinanych na rzepy: dwie obszerne u dołu, dwie na piersi, oraz dwie skośne na rękawach, a także wzmocnienia na łokciach z dodatkowej warstwy materiału. Bluza ta, to idealna propozycja na wiosnę i lato. Wykonana została z materiału Rip-stop ,który gwarantuje przewiewność i komfort noszenia. Cechuje ją duża funkcjonalność;
zapinana na guziki osłonięte patką,  6 kieszeni zapinanych na rzepy, mankiety regulowane na rzepy,  wzmocnienia na łokciach, pagony na piersi, materiał: Rip-Stop oddychający.

SOFT SHELL LVL5 -  Jest to górna część zestawu Level 5 opartego na amerykańskiej specyfikacji odzieży APCU (Advanced Protective Combat Uniform). LVL 5 to kurtka wykonana chroniąca użytkownika przed umiarkowanym deszczem, śniegiem i wiatrem. Utrzymuje ona przy tym wysoki poziom oddychalności. Ukryty w kołnierzu kaptur  może być szybko wyjęty i dostosowany do kształtu głowy użytkownika. Luźny krój kurtki umożliwia wygodne zastosowanie warstwy izolacyjnej oraz nie krepuje ruchów. To odzież wysokiej klasy cechuje ją: wysoka wytrzymałość, zapinana na dwukierunkowy zamek błyskawiczny YKK z listwą termiczną, bardzo dobra oddychalność, ukryty w kołnierzu regulowany kaptur, suwaki wentylacyjne pod pachami, Velcro na ramionach i piersi dla łatwej personalizacji, kieszenie na ramionach, tylna kieszeń przepustowa, boczne kieszenie piersiowe, pagon na piersi, wzmocnione profilowane łokcie, regulowane mankiety, elastyczna regulacja dołu kurtki, zamki YKK.

CS - Combat Shirt to lekka i dopasowana koszula dostosowana do użytku z kamizelkami taktycznymi. Elastyczna część torsu anatomicznie układa się na ciele nie marszcząc się  i nie powodując podrażnień wywołanym oporządzeniem. Część koszuli obejmująca ramiona i rękawy została wyprodukowana z wzmocnionego materiału aby zapewnić wysoką wytrzymałość i zachować własciwości maskujące. W zestawie znajdują się twarde ochraniacze łokci skutecznie chroniące stawy przed urazami uderzeniami i przetarciem. Cechy produktu to; oddychająca część torsu, kołnierz ze stójką, kieszenie na ramionach, kieszenie na przedramionach, Velcro na ramionach dla łatwej personalizacji, kieszenie na ochraniacze łokci - twarde ochraniacze w zestawie, regulowane mankiety

GHILLIE SUIT - Strój maskujący GHILLIE SUIT 'ANTI FIRE' składający się z 4 elementów: kurtki, spodni, nakrycia głowy z moskitierą oraz maskowania broni. Przystosowany do noszenia na ubraniu. Komplet pozwala stopić się z krajobrazem i pozostać niezauważonym przez zwierzynę lub przeciwnika. Uszyty z solidnego splotu poliestru z podszewką z siatki Mesh, która zapewnia odpowiedni komfort podczas noszenia. Materiał wysokiej jakości pokryto środkiem przeciwogniowym chroniącym przed działaniem ognia, pleśni oraz wilgoci. Maskowanie Ghillie Suit stanowi jedną z podstawowych form kamuflażu wśród żołnierzy elitarnych jednostek szybkiego reagowania do zadań specjalnych najlepiej wyposażonych armii. Specjalna konstrukcja stroju doskonale maskuje sylwetkę użytkownika ukrywając go w terenie. Model 'ANTI FIRE' to idealna propozycja dla wojskowych, strzelców wyborowych, jednostek specjalnych, myśliwych, entuzjastów paintballu i ASG.

 

Sporządzimy zamówienie, pomożemy w dobrym wyborze dla każdej osoby,dla której jest ważne aby styl i jakość była priorytetem. Ubierzemy od stóp po głowę każdą osobę, która stawia na jakość, wyposażymy w co trzeba !!!